Shanhe_Makina2
HBF-145/170/220
SHBANNER2
Shanhe_Makina1
SJDbanner
SJDbanner2
SJDbanner3
X

Rreth Nesh

Rreth Nesh

Mirë se vini në SHANHE

 • MAKINA SHANHE

  Prodhues profesional i pajisjeve të nivelit të lartë inteligjent dhe me cilësi të lartë pas shtypjes.

 • Guangdong Shanhe Industrial Co., Ltd.

  Me pajisje profesionale, një linjë të plotë prodhimi, më shumë teknikë të lartë të montimit.

Shiko më shumë
 • E themeluar në

 • Zone e ndertuar

 • vjet

  Eksperiencë e pasur në fushën postpress

 • $milion

  Investimi në një projekt të ri

Produkt

Shfaqja e produktit

Ekspert i pajisjeve automatike me një ndalesë pas shtypjes

Shiko më shumë

Shfaqja e produktit

Produkt
Laminator flauti në internet me shpejtësi të lartë HBF Inteligjente

Laminator flauti në internet me shpejtësi të lartë HBF Inteligjente

I gjithë procesi i makinerisë realizon automatizimin e petëzimit, stivimin me rrokullisje dhe dorëzimin.

Makinë për petëzimin automatik të kartonit HBK

Makinë për petëzimin automatik të kartonit HBK

Ky laminator kartoni është për laminimin e saktë të kartonit në karton me një shpejtësi maksimale nga 9000-10000 copë/orë.

Makinë për petëzimin automatik të filmit me shpejtësi të lartë QLF

Makinë për petëzimin automatik të filmit me shpejtësi të lartë QLF

Ky laminator i filmit përdoret për të laminuar filmin në sipërfaqen e letrave të printuara ose shumëngjyrëshe, gjë që lejon që letra të jetë e papërshkueshme nga uji, e papërshkueshme nga lagështia dhe rezistente ndaj konsumit.

Makinë lyerjeje dhe kalendimi me shpejtësi të lartë HSY

Makinë lyerjeje dhe kalendimi me shpejtësi të lartë HSY

Ky model llakimi dhe kalendimi në internet me shpejtësi të lartë, kursen një proces, kursen energjinë elektrike dhe punën.

Prerës automatike me reliev të thellë HMC

Prerës automatike me reliev të thellë HMC

Është një model me përdorim të dyfishtë i cili mund të bëjë punë të ngulitjes së thellë dhe gjithashtu punë prerjeje, duke rritur shumë efikasitetin e prodhimit të kompanive të paketimit.

Makinë vulosje e nxehtë automatike me shpejtësi të lartë HTJ

Makinë vulosje e nxehtë automatike me shpejtësi të lartë HTJ

Përparësitë e kësaj makine stampimi të nxehtë janë shpejtësia e lartë e prodhimit, saktësia e lartë dhe presioni i lartë i stampimit/prerjes.

Ngjitës i dosjeve me shpejtësi të plotë QHZ me shpejtësi të lartë

Ngjitës i dosjeve me shpejtësi të plotë QHZ me shpejtësi të lartë

Makina është e përshtatshme për palosjen dhe ngjitjen e kutisë 2/4-fish, kutisë së poshtme të bllokimit të përplasjes dhe kutisë qoshe 4/6, etj.

Veshje e plotë automatike QUV UV

Veshje e plotë automatike QUV UV

Aplikon llak UV në sipërfaqen e letrës për të rritur rezistencën e sipërfaqes ndaj ujit, lagështirës, ​​gërryerjes dhe korrozionit dhe për të rritur shkëlqimin e produkteve të printimit.

paraardhëse
tjetër
Laminator flauti në internet me shpejtësi të lartë HBF Inteligjente
Makinë për petëzimin automatik të kartonit HBK
Makinë për petëzimin automatik të filmit me shpejtësi të lartë QLF
Makinë lyerjeje dhe kalendimi me shpejtësi të lartë HSY
Prerës automatike me reliev të thellë HMC
Makinë vulosje e nxehtë automatike me shpejtësi të lartë HTJ
Ngjitës i dosjeve me shpejtësi të plotë QHZ me shpejtësi të lartë
Veshje e plotë automatike QUV UV

Laminator flauti në internet me shpejtësi të lartë HBF Inteligjente

I gjithë procesi i makinerisë realizon automatizimin e petëzimit, stivimin me rrokullisje dhe dorëzimin.

Makinë për petëzimin automatik të kartonit HBK

Ky laminator kartoni është për laminimin e saktë të kartonit në karton me një shpejtësi maksimale nga 9000-10000 copë/orë.

Makinë për petëzimin automatik të filmit me shpejtësi të lartë QLF

Ky laminator i filmit përdoret për të laminuar filmin në sipërfaqen e letrave të printuara ose shumëngjyrëshe, gjë që lejon që letra të jetë e papërshkueshme nga uji, e papërshkueshme nga lagështia dhe rezistente ndaj konsumit.

Makinë lyerjeje dhe kalendimi me shpejtësi të lartë HSY

Ky model llakimi dhe kalendimi në internet me shpejtësi të lartë, kursen një proces, kursen energjinë elektrike dhe punën.

Prerës automatike me reliev të thellë HMC

Është një model me përdorim të dyfishtë i cili mund të bëjë punë të ngulitjes së thellë dhe gjithashtu punë prerjeje, duke rritur shumë efikasitetin e prodhimit të kompanive të paketimit.

Makinë vulosje e nxehtë automatike me shpejtësi të lartë HTJ

Përparësitë e kësaj makine stampimi të nxehtë janë shpejtësia e lartë e prodhimit, saktësia e lartë dhe presioni i lartë i stampimit/prerjes.

Ngjitës i dosjeve me shpejtësi të plotë QHZ me shpejtësi të lartë

Makina është e përshtatshme për palosjen dhe ngjitjen e kutisë 2/4-fish, kutisë së poshtme të bllokimit të përplasjes dhe kutisë qoshe 4/6, etj.

Veshje e plotë automatike QUV UV

Aplikon llak UV në sipërfaqen e letrës për të rritur rezistencën e sipërfaqes ndaj ujit, lagështirës, ​​gërryerjes dhe korrozionit dhe për të rritur shkëlqimin e produkteve të printimit.

Grupi tjetër i pajisjeve

paraardhëse
tjetër
ekspozitë1_02
Ekspozita Ndërkombëtare12_02
Ekspozita Ndërkombëtare13_02
Ekspozita Ndërkombëtare14
Ekspozita Ndërkombëtare16
Ekspozita Ndërkombëtare41
logo_4

Ekspozita Ndërkombëtare

  • Ekspozita Ndërkombëtare e Printimit në Gjermani në Dusseldorf (DRUPA 2016)
  • Ekspozita Ndërkombëtare e Printimit dhe Letër Drupa në Gjermani
  • Ekspozita India Color Box (INDIA EXPO CENTRE)
  • Ekspozita Ndërkombëtare e Printimit në Kinën e Jugut
  • Ekspozita Ndërkombëtare e Teknologjisë së Printimit në Pekin
  • Ekspozita Ndërkombëtare e Kinës Gjithçka në Printim
  • Ekspozita Ndërkombëtare e Kutisë së Ngjyrave në Kinë
  • Ekspozita Ndërkombëtare e Teknologjisë së Printimit në Kinë (Guangdong).
Ekspozita Ndërkombëtare20
Ndërkombëtar-Ekspozitë32
Ndërkombëtar-Ekspozitë36
Ndërkombëtar-Ekspozitë37
Ekspozita Ndërkombëtare17
ekspozitë2_01
Ekspozita Ndërkombëtare19
Ekspozita Ndërkombëtare44

Statusi i prodhimit

MAKINA SHANHE

Punishtja e makinave për laminimin e flautit
Punishtja e makinave për laminimin e filmave
Punishtja e makinave prerëse
Workshop Vertical Paper Stacker

shanhe

shanhe

Punishtja e makinave për laminimin e flautit

Punishtja e makinave për laminimin e flautit

Punishtja e makinave për laminimin e filmave

Punishtja e makinave prerëse

Workshop Vertical Paper Stacker

1.-Flaut-Makineri-Petëzim-Punëtori3
2.-Film-Laminim-Makineri-Punëtori2
3.-Makineri-prerëse-Punëtori2
4.Vertical-Paper-Stacker-Workshop1

Eksporto

Eksporto

MAKINA SHANHE

Vetëeksporti

Me të drejta të pavarura importi dhe eksporti.SHANHE MACHINE është shitur me sukses në të gjithë botën përmes marketingut të saj.

transporti1
transport2
transporti14
transport4

Ekipi profesional

Ka një ekip transporti të pjekur.SHANHE MACHINE ka eksportuar në tregjet e huaja nga Shantou, Shangai, Tianjin, Shenzhen dhe portet e tjera.

Eksporto

Eksporto

MAKINA SHANHE

Vetëeksporti

Me të drejta të pavarura importi dhe eksporti.SHANHE MACHINE është shitur me sukses në të gjithë botën përmes marketingut të saj.

Ekipi profesional

Ka një ekip transporti të pjekur.SHANHE MACHINE ka eksportuar në tregjet e huaja nga Shantou, Shangai, Tianjin, Shenzhen dhe portet e tjera.

logo_mes

Marka e SHANHE MACHINE

Marka e zotëruar nga vetja dhe marka që rrit të ardhurat nga eksporti janë të dyfishta.Klienti i eksportit është në të gjithë industrinë e printimit, paketimit, kartonit dhe produkteve të letrës dhe tregu jashtë shtetit vazhdon të zgjerohet.

Shërbimet tona

Shërbimet tona

Mbeshtetje teknike

Mbeshtetje teknike

Ofroni shërbime për planifikimin e vendit të konsultimit për zgjidhjen e makinerive, testimin e funksionimit dhe inspektimin.

30 vite përvojë

30 vite përvojë

Për 30 vjet, SHANHE MACHINE është fokusuar në kërkimin dhe zhvillimin e pajisjeve inteligjente dhe të humanizuara pas shtypjes.

Ekipi i instalimit

Ekipi i instalimit

Ekipi ynë profesional do të shkojë për të instaluar dhe testuar makinën tuaj dhe ofron trajnim falas për funksionimin e pajisjeve dhe mirëmbajtjen e rregullt.

Mirëmbajtja e Makinerisë

Mirëmbajtja e Makinerisë

Gjatë periudhës së garancisë së makinës, pjesët e dëmtuara për shkak të problemit të cilësisë do të ofrohen pa pagesë.

Retrofit dhe Upgrade

Retrofit dhe Upgrade

Ofroni shërbime të thella me vlerë të shtuar: përditësim mekanik dhe përmirësim të performancës.

Mirëmbajtja në distancë

Mirëmbajtja në distancë

Monitorimi në distancë dhe diagnostikimi i defekteve, duke ofruar shërbime të mësimdhënies me video në distancë.

Mbështetje për materialet konsumuese

Mbështetje për materialet konsumuese

Kur klientët blejnë makineri, ne do të dërgojmë pjesë të konsumueshme falas si pjesë këmbimi.

Sigurimi i Transportit

Sigurimi i Transportit

Ofrimi i asistencës në trajtimin e makinerive të biznesit të sigurimeve dhe shoqërimit të klientëve.

përmbajtje_bg17

MAKINA SHANHE

Dëshironi të dalloheni?

Mirë se vini në SHANHE MACHINE!

hetim
 • hetim_20
 • hetim_23
 • hetim_21
 • hetim_19